PL
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 76, 90-330 ŁódźT +48 (42) 25 26 814

Nagrody


Eurobuild 2014, Biurowiec Roku

4 grudnia podczas uroczystej gali Eurobuild Awards łódzki kompleks Forum 76 został wybrany Biurowcem Roku 2014. W drodze do tytułu, budynek pokonał ponad pięćdziesięciu konkurentów. To już drugi raz gdy ta prestiżowa nagroda trafiła do łódzkiego budynku przy skrzyżowaniu Marszałków. Łódź zdobyła tytuł Miasta Przyjaznego Inwestorom pokonując m.in. Warszawę, Wrocław czy Kraków

Biurowiec Roku 2012, Eurobuild Awards

Podczas grudniowej gali wręczenia nagród Eurobuild Awards kompleks Forum 76. Business Centre, odebrał nagrodę dla najlepszego polskiego Biurowca Roku 2012. Była to trzecia edycja projektu organizowanego przez wydawcę dwujęzycznego, cenionego nie tylko w branży deweloperskiej, miesięcznika "Eurobuild Central & Eastern Europe". Forum 76. Business Centre zdobyło nagrodę w najważniejszej dla każdego dewelopera kategorii, czyli Nagrody najemców i użytkowników biur. Zwycięzca został wyłoniony na podstawie wyników ankiety przeprowadzonej przez lidera badania rynku i opinii w Europie Środkowo-Wschodniej, firmę Millward Brown SMG/KRC. Badaniem objęto ponad tysiąc najemców z 55 nowoczesnych, wytypowanych przez jury biurowców w całej Polsce. Pozwala to bezsprzecznie ustalić stopień zadowolenia z obiektu.

Certyfikat BREEAM In-use

 

Certyfikat BREEAM przyznawany jest przez BRE (Building Research Establishment) Na podstawie całokształtu materiałów otrzymanych od właściciela budynku i przygotowanego raportu. BREEAM to certyfikat przyznawany na podstawie wielu kryteriów oceny jakości budynków, które są obecnie wyznacznikiem standardu w branży nieruchomości w Europie i na świecie. Używany jest zarówno przez inwestorów i deweloperów , jak i najemców. W zakończonym procesie certyfikacji, zgodnie ze standardami BREEAM dla budynków już w użyciu (BREEAM In -use) Forum 76. Business Centre uzyskało bardzo dobre noty w kategorii Budynek oraz Zarządzanie Nieruchomością.

BUDOWA ROKU 2009

Projekt budowlany Forum 76. Business Center - pierwszy w Łodzi biurowiec klasy A - został nagrodzony przez ekspertów Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, nagrodą II stopnia w konkursie Budowa Roku 2009, w kategorii budynki biurowo-administracyjne. Autorami projektu architektonicznego kompleksu Forum 76 są Łukasz Królikowski i Krzysztof Wichliński z łódzkiej pracowni Archidea. Oprócz walorów estetycznych oraz rozwiązań architektonicznych i technologicznych, zastosowanych przy budowie obiektu, kapituła konkursu nagrodziła inwestycję za tempo realizacji. Kompleks powstał w rekordowym tempie 12 miesięcy od kwietnia 2008 do kwietnia 2009. Generalnym wykonawcą została specjalizująca się w tego typu inwestycjach kielecka firma budowlana Condite. Oficjalne otwarcie Forum 76 odbyło się w maju 2009 roku.

Copyrights © 2016 FIX Poland Sp. z o.o.